DomůNabídka vín Bílé víno Müller Thurgau / Pozdravy z NP Podyjí KOR.0037
Müller Thurgau / Pozdravy z NP Podyjí
Müller Thurgau / Pozdravy z NP Podyjí Müller Thurgau / Pozdravy z NP Podyjí
~/getmetafile/c02e58af-f768-470b-91c0-bfb4594769ec/photo.aspx, 1, 0

Müller Thurgau / Pozdravy z NP Podyjí

Vinařství Trávníček a Kořínek | KOR.0037  |  polosuché  |  kabinetní | 2016 | 0,75 l | alk: 11 % | zbytkový cukr: 10,6 g/l | kyseliny: 7,6 g/l

Čistá světle žlutá barva se zelenkavými odlesky. Vůně vína je výrazně ovocná s tóny broskví, peckového zahradního ovoce a stopu bílých květů. Chuť je šťavnatá, vyvážená a svěží. Ovocný projev chuti je podpřen tóny zralých citrůsů, manga a broskví. Dochuť vína je spojena díky lehkému zbytkovému cukru a kyseliny. doporučujeme: lehčí úprava drůbeže, těstoviny se smetanovým základem.

Objem 0,75 l
Alkohol 11 %
Zbytkový cukr 10,6 g/l
Kyseliny 7,6 g/l
ID produktu KOR.0037
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 9/16/MT
Vinařská oblast Havraníky
Viniční trať Staré vinice

Vinařství Trávníček a Kořínek Vinařství Trávníček a Kořínek je vinařstvím, kde víno a jeho krása nejsou
jen pouhou prací, ale je to především srdeční záležitost všech pracovníků našeho vinařství. Osobitý přístup, pečlivost a poctivá práce na vinicích i ve sklepě Vám zaručují neopakovatelný zážitek u sklenky dobrého vína.

Vinohrady Vinařství Trávníček a Kořínek se rozkládají na třech hnanických viničních tratích - Knížecí vrch, Fládnická a U Chlupa - o celkové rozloze 23 hektarů. Všechny vinice jsou obhospodařovány dle zásad integrované produkce.  Poloha vinic a specifické přírodní podmínky zaručují vínům jejich plnost a vyšší aromatiku.

Vinařství Josefa Trávníčka a Petra Kořínka se zaměřuje především na typické odrůdy Znojemska – Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský. Daří se zde, ale i dalším odrůdám, jmenovitě Ryzlinku vlašskému, burgundským Pinotům, Tramínu červenému a z červených odrůd především Dornfelderu a Cabernet Moravii.


Více zde

179 Kč
vyprodáno


x