DomůNabídka vín Bílé víno Muškát moravský / Pozdravy z NP Podyjí KOR.0039
Muškát moravský / Pozdravy z NP Podyjí
Muškát moravský / Pozdravy z NP Podyjí Muškát moravský / Pozdravy z NP Podyjí
~/getmetafile/bb9fb5dd-2dbe-4f56-9c80-c8090489bb1e/photo.aspx, 1, 0

Muškát moravský / Pozdravy z NP Podyjí

Vinařství Trávníček a Kořínek | KOR.0039  |  suché  |  kabinetní | 2016 | 0,75 l | alk: 11 % | zbytkový cukr: 7,9 g/l | kyseliny: 7,2 g/l

Světlá zelenkavá barva se zlatavými odlesky. Příjemná čistá vůně s dotekem mandarinky, čerstvého hroznu a bílých broskví a lučních květin. Svěží chuť čerstvě vymačkaných hroznů je doplněna o stopy aromatických tónů exotického ovoce. V dochuti je svěží kyselina evokující čerstvou limetku doporučujeme: smažené krevety, sladkovodní ryby.

Objem 0,75 l
Alkohol 11 %
Zbytkový cukr 7,9 g/l
Kyseliny 7,2 g/l
ID produktu KOR.0039
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 10/16/MM
Vinařská oblast Havraníky
Viniční trať Fládnická

Vinařství Trávníček a Kořínek Vinařství Trávníček a Kořínek je vinařstvím, kde víno a jeho krása nejsou
jen pouhou prací, ale je to především srdeční záležitost všech pracovníků našeho vinařství. Osobitý přístup, pečlivost a poctivá práce na vinicích i ve sklepě Vám zaručují neopakovatelný zážitek u sklenky dobrého vína.

Vinohrady Vinařství Trávníček a Kořínek se rozkládají na třech hnanických viničních tratích - Knížecí vrch, Fládnická a U Chlupa - o celkové rozloze 23 hektarů. Všechny vinice jsou obhospodařovány dle zásad integrované produkce.  Poloha vinic a specifické přírodní podmínky zaručují vínům jejich plnost a vyšší aromatiku.

Vinařství Josefa Trávníčka a Petra Kořínka se zaměřuje především na typické odrůdy Znojemska – Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský. Daří se zde, ale i dalším odrůdám, jmenovitě Ryzlinku vlašskému, burgundským Pinotům, Tramínu červenému a z červených odrůd především Dornfelderu a Cabernet Moravii.


Více zde

179 Kč
vyprodáno


x