Muškát žlutý

Muškát žlutý

Vinařství HANZEL
HAN.0165  |  polosuché  |  pozdní sběr | 2018
190 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Mohutné, extraktivní víno méně známé odrůdy Muškát žlutý má vysokou viskozitou a barvou lipového květu okouzlí ve vůni mocnými medově-limetkovými a květinovými tóny. V plné, dlouhotrvající kořenité chuti najdete i kandovaný pomeranč. Muškát žlutý je ideální jako aperitiv, můžete ho ale vyzkoušet i s terinou z foie gras, sýry roquefortového typu nebo čokoládovým dezertem.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12,5 %
Zbytkový cukr
12,5 g/l
Kyseliny
6,5 g/l
ID produktu
HAN.0165
Bezcukerný extrakt
26,5 g/l
Cukernatost hroznů
23 °NM
Doba archivace
2 - 4
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
24.09.2018
Evidenční č.j.
19F1-19/37
Číslo šarže
6618
Vinařská oblast
Vrbovec
Viniční trať
Šác
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.