Neuburské

Neuburské

Vinařství HANZEL
HAN.0108  |   |  kabinetní | 2015
150 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Extraktivní víno zlatožluté barvy s vůní grepu a černého rybízu. Jeho dochuť je harmonická, s příjemnou osvěžující kyselinkou a s ovocnými tóny po černém rybízu, broskvi a oříšcích. Víno před lahvováním dozrávalo v akátovém sudu. Mladé Neuburské se hodí k zeleninovým polévkám a přírodně upraveným vařeným masům. Láhvově zralé a sametově plné víno s rozvinutou škálou buketních tónů výborně doprovází husté omáčky, pečenou drůbež nebo drůbeží paštiky.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
11,5 %
Zbytkový cukr
7,9 g/l
Kyseliny
6,2 g/l
ID produktu
HAN.0108
Bezcukerný extrakt
20,8 g/l
Cukernatost hroznů
19 °NM
Doba archivace
2-4 roky
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
25.09.2015
Evidenční č.j.
120Q1 - 16 / 9
Číslo šarže
2815
Vinařská oblast
Hostěradice na Moravě
Viniční trať
Volné pole
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.