Pálava

Pálava

Vinařství HANZEL
HAN.0118  |  sladké  |  výběr z hroznů | 2016
220 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Krásnou, zlatavě zelenkavou barvu tohoto vína doprovází výrazné kořenité aroma s tóny vyzrálého zahradního ovoce a broskví. Chuť je plná, extraktivní, harmonická, se šťavnatou kyselinou, která vyvažuje přírodní, vyšší obsah cukru s příjemnou medově citrusovou dochutí. Pálava se bude dobře doplňovat s výrazně kořenitým jídlem, s paštikou, dezerty i pikantními ovčími či kozími sýry. Při podávání dodržte teplotu kolem 8 stupňů Celsia.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
10,5 %
Zbytkový cukr
66,2 g/l
Kyseliny
7,4 g/l
ID produktu
HAN.0118
Bezcukerný extrakt
22 g/l
Cukernatost hroznů
24,5 °NM
Doba archivace
6 - 8
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
11.10.2016
Evidenční č.j.
11G1-17/26
Číslo šarže
3516
Vinařská oblast
Dyje
Viniční trať
Babičák
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.