Pálava

Pálava

Vinařství LAHOFER
LAH.0051  |  sladké  |  výběr z hroznů | 2014
227 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Elegantní víno s velmi příjemnou, zlatavě zelenkavou barvou. Ve vůni vyniká kořenitost po tramínu a jemný muškátový oříšek po mülleru s tóny fialek a liči. V chuti je plné, výrazně extraktivní, harmonické s příjemnou kyselinkou, která vyvažuje přírodní vyšší obsah cukru. V dochuti ucítíte výrazné medově citrusové a muškátové tóny i kompotované meruňky s meduňkovým nádechem. Tato Pálava se bude dobře doplňovat s kořenitým jídlem, s bílým masem i s deserty. Podávejte ji správně vychlazenou.

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
11 %
Zbytkový cukr
59,8 g/l
Kyseliny
7,9 g/l
ID produktu
LAH.0051
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
12F1-15/32
Číslo šarže
2414
Vinařská oblast
Dyje
Viniční trať
Babičák
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.