Pálava

Pálava

Vinařství Markel
MAR.0001  |  sladké  |  výběr z hroznů | 2015
250 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Odrůda Pálava je vlajkovou lodí Vinařství Markel. Nechte ze zlákat slovy paní Markelové: "Odrůda Pálava je symbolem vinařské originality nejjižnější Moravy a také módnosti chutí. V oné záplavě "Pálav" různého původu pochází ta naše skutečně z hroznů z rodinné vinice u usedlosti, kde byla vysázena v první vlně větších výsadeb v 80. letech minulého věku. Proto již od našich vinařských počátků pěstujeme a školíme skutečnou Pálavu bez ohledu na chuťové trendy a výsledkem je vždy plné víno, které naši zákazníci milují. Její uvolňující sladkost pomohla i několika našim přátelům k vytouženému potomstvu."

Vinařství MarkelViniční usedlost - či majer rodiny Markel zasazený do rozsáhlé zahrady anglického stylu se nachází na rozhraní viničních tratí Kacperky a Na zámku, odkud odedávna pocházejí jaroslavická vína.

Vinařství Markel navazuje na vinařský um předků rozvíjený na Jaroslavicku již od 17. století. Vína z produkce rodiny Markel byla před dvěma sty lety dodávána do Říma a před jedním stem let do Vídně.

Nynější usedlost sází na snoubení tradice s moderními technologiemi zachovávajících však lidský rozměr, specializuje se na malé partie přívlastkových vín s jedinečným  terroir. Kacperským vinicím dodávají nezaměnitelný charakter naváté spraše ukrývající hlubiny Sarmatského moře - pravěkého oceánu.Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12 %
Zbytkový cukr
46 g/l
Kyseliny
6,8 g/l
ID produktu
MAR.0001
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ne
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
75C1-16-37
Číslo šarže
PA 1/15
Vinařská oblast
Slup
Viniční trať
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.