DomůNabídka vín Bílé víno Pálava ZNO.0204
Pálava
Pálava Pálava Pálava
~/getmetafile/9cc98053-6f5d-41d8-b703-e49212b1bf3f/photo.aspx, 1, 1

Pálava

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0204  |  polosladké  |  výběr z hroznů | 2018 | 0,5 l | alk: 12,5 % | zbytkový cukr: 36,4 g/l | kyseliny: 7 g/l

Panenská sklizeň hroznů odrůdy Pálava na Starých vinohradech v Tasovicích šťastně připadla na vyzrálý ročník 2018. To se pozitivně zrcadlí v kráse a bohatosti aromatického i chuťového projevu tohoto atraktivního vína. Ve vůni potěší příjemné tóny po sušeném ovoci, broskvích i růži. V ústech oceníte svůdnou nasládlost zbytkového cukru, svěží kyselinu i čistotu a délku chuťového projevu. To vše, plus příchuť po rozinkách a marcipánu, Vás bude svádět k dalšímu a dalšímu doušku. Můžete podávat například ke kuřecím specialitám nebo ovocným dezertům. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Tato Pálava byla oceněna stříbrnou medailí na mezinárodní soutěži vín „FINGER LAKES INTERNATIONAL WINE COMPETITION 2019“, USA, dále stříbrnou medailí na soutěži „GRAND PRIX VINEX 2019“ nebo bronzovou medailí na další prestižní mezinárodní soutěži vín „GREAT AMERICAN INTERNATIONAL WINE COMPETITION 2019“, USA.

Objem 0,5 l
Alkohol 12,5 %
Zbytkový cukr 36,4 g/l
Kyseliny 7 g/l
ID produktu ZNO.0204
Bezcukerný extrakt 27,3 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace 7 – 9
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 8377
Vinařská oblast Tasovice
Viniční trať Staré vinohrady

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

150 Kč
vyprodáno


x