DomůNabídka vín Bílé víno Rulandské bílé - Terroir Club ZNO.0134
Rulandské bílé - Terroir Club
Rulandské bílé - Terroir Club Rulandské bílé - Terroir Club Rulandské bílé - Terroir Club
~/getmetafile/4fce23fd-d1b3-40c6-91f4-34020e898cae/photo.aspx, 1, 1

Rulandské bílé - Terroir Club

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0134|   |  polosuché  |  výběr z hroznů | 2015 | 0,75 l | alk: 12,5 % | zbytkový cukr: 13,3 g/l | kyseliny: 6,2 g/l

Seznamte se s úspěšným Rulandským bílým, které vzešlo z našich vinic vysázených na viniční trati Weinperky. Po přivonění zaznamenáte ušlechtilou vůni po čerstvém másle, vypečené kůrce chleba nebo rozinkách. V ústech oceníte čistotu, harmonii a délku chuťového projevu i příjemnou příchuť po vyzrálých broskvích nebo rynglích. Můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo rybám. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Víno bylo oceněno: zlatou medailí na mezinárodní soutěži „PINOT BLANC DU MONDE 2016“ Strasbourg (Francie), stříbrnou medailí na mezinárodní soutěži vín „VINNÉ TRHY PEZINOK 2016“ (Slovensko) a stříbrnou medailí na mezinárodní soutěži vín „AWC VIENNA 2016“ Vídeň (Rakousko).

Objem 0,75 l
Alkohol 12,5 %
Zbytkový cukr 13,3 g/l
Kyseliny 6,2 g/l
ID produktu ZNO.0134
Bezcukerný extrakt 20,3 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace 6 - 8
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 5026
Vinařská oblast Miroslav
Viniční trať Weinperky

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

160 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.