DomůNabídka vín Bílé víno Rulandské šedé HAN.0085
Rulandské šedé
Rulandské šedé Rulandské šedé Rulandské šedé
~/getmetafile/48c49882-8efa-4c1a-bab3-6a0731cd81e5/photo.aspx, 1, 1

Rulandské šedé

Vinařství HANZEL | HAN.0085|   |  polosuché  |  pozdní sběr | 2014 | 0,75 l | alk: 12,5 % | zbytkový cukr: 13,5 g/l | kyseliny: 7 g/l
AWC VIENNA 2016 - Gold

Hrozny pocházejí z viničních tratí Šác a Na Vyhlídce. Daly vzniknout harmonickému vínu jiskrné zelenkavé barvy se zlatavými odlesky, v jehož vůni odhalíte nasládlé ovocné tóny, med, pomerančovou kůru a tóny květinové. Chuť má plnou a extraktivní, zbytkový cukr je dokonale sladěný s kyselinkou. V dochuti se objevují stopy medu, ovoce, kouře, jemného koření a voňavých letních strání. Možná vám toto svěží a vyvážené víno bude chutnat samotné, ale pokud byste chtěli kombinovat s jídly, vyzkoušejte třeba jemnou paštiku z husích jater, telecí na grilu, ryby, kořýše nebo drůbež.

Objem 0,75 l
Alkohol 12,5 %
Zbytkový cukr 13,5 g/l
Kyseliny 7 g/l
ID produktu HAN.0085
Bezcukerný extrakt 30,2 g/l
Cukernatost hroznů 22,9 °NM
Doba archivace 3-5 let
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 56K1-15/27
Číslo šarže 4114HA
Vinařská oblast
Viniční trať

Vinařství HANZEL Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.

Více zde

190 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.