Rulandské šedé

Rulandské šedé

Vinařství HANZEL
HAN.0110  |  polosuché  |  pozdní sběr | 2015
190 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Harmonické víno jiskrné zelenkavé barvy se zlatavými odlesky, v jehož vůní odhalíte nasládlé ovocné tóny medu, pomerančové kůry, chlebovinky a jemné vanilky. Chuť, v níž je cukr dokonale sladěný se šťavnatou kyselinkou, je pro tuto odrůdu z viniční trati Dolina typická: plná, extraktivní, se stopami medu, kandovaného ovoce, kouře a jemného koření. Víno před lahvováním dozrávalo v sudu z moravského dubu. Kombinovat je můžete s jemnou paštikou z husích jater, telecím na grilu, rybami, korýši nebo drůbeží.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
13,5 %
Zbytkový cukr
9,2 g/l
Kyseliny
6,8 g/l
ID produktu
HAN.0110
Bezcukerný extrakt
20,4 g/l
Cukernatost hroznů
23 °NM
Doba archivace
4 - 6
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
120Q1-16/19
Číslo šarže
2515
Vinařská oblast
Vrbovec
Viniční trať
Dolina
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.