DomůNabídka vín Bílé víno Rulandské šedé HAN.0110
Rulandské šedé
Rulandské šedé Rulandské šedé Rulandské šedé
~/getmetafile/d0651746-f1a4-4658-8cee-616dac589d3c/photo.aspx, 1, 1

Rulandské šedé

Vinařství HANZEL | HAN.0110| Standard  |  polosuché  |  pozdní sběr | 2015 | 0,75 l | alk: 13,5 % | zbytkový cukr: 9,2 g/l | kyseliny: 6,8 g/l

Harmonické víno jiskrné zelenkavé barvy se zlatavými odlesky, v jehož vůní odhalíte nasládlé ovocné tóny medu, pomerančové kůry, chlebovinky a jemné vanilky. Chuť, v níž je cukr dokonale sladěný se šťavnatou kyselinkou, je pro tuto odrůdu z viniční trati Dolina typická: plná, extraktivní, se stopami medu, kandovaného ovoce, kouře a jemného koření. Víno před lahvováním dozrávalo v sudu z moravského dubu. Kombinovat je můžete s jemnou paštikou z husích jater, telecím na grilu, rybami, korýši nebo drůbeží.

Objem 0,75 l
Alkohol 13,5 %
Zbytkový cukr 9,2 g/l
Kyseliny 6,8 g/l
ID produktu HAN.0110
Bezcukerný extrakt 20,4 g/l
Cukernatost hroznů 23 °NM
Doba archivace 4 - 6
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 120Q1-16/19
Číslo šarže 2515
Vinařská oblast Vrbovec
Viniční trať Dolina

Vinařství HANZEL Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.

Více zde

190 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.