DomůNabídka vín Bílé víno Rulandské šedé HAN.0122
Rulandské šedé
Rulandské šedé Rulandské šedé Rulandské šedé
~/getmetafile/85a0ff4f-bdfd-4f78-94cb-9faf9edac294/photo.aspx, 1, 1

Rulandské šedé

Vinařství HANZEL | HAN.0122|   |  polosuché  |  pozdní sběr | 2016 | 0,75 l | alk: 13 % | zbytkový cukr: 11,8 g/l | kyseliny: 6,4 g/l

Harmonické víno barvy lipového květu se zlatavými odlesky, v jehož vůni odhalíte nasládlé vanilkové a medové tóny a jemný kouř. Víno před lahvováním nazrávalo tři měsíce v sudu z moravského dubu. Plné, mohutné tělo tohoto Rulandského šedého doprovází hebká, vyrovnaná chuť kandovaného ovoce a sušené hrušky. Kombinovat je můžete s jemnou paštikou z husích jater, telecím na grilu, rybami, korýši nebo drůbeží.

Objem 0,75 l
Alkohol 13 %
Zbytkový cukr 11,8 g/l
Kyseliny 6,4 g/l
ID produktu HAN.0122
Bezcukerný extrakt 24,8 g/l
Cukernatost hroznů 23 °NM
Doba archivace 6 - 8
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány 03.10.2016
Evidenční č.j. 81M1-17/22
Číslo šarže 2416
Vinařská oblast Vrbovec
Viniční trať Lampelberg

Vinařství HANZEL Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.

Více zde

190 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.