DomůNabídka vín Bílé víno Ryzlink rýnský ART.0004
Ryzlink rýnský
Ryzlink rýnský Ryzlink rýnský Ryzlink rýnský
~/getmetafile/1b0d18e5-4ef3-4be7-bd5b-7830be6783a3/photo.aspx, 1, 1

Ryzlink rýnský

Vinařství Arte Vini | ART.0004  |  suché  |  moravské zemské | 2013 | 0 l | alk: 12,5 % | zbytkový cukr: 6 g/l | kyseliny: 6,5 g/l

Víno krásné zlato-žluté barvy, s výraznou ovocnou vůní pomerančů, kdoulí, zralých meruněk, manga a ananasu a příjemnou decentní mineralikou. Víno výrazné plné chuti, mnohovrstevné a komplexní s pikantní, vzrušující kořenitostí. Celkový dojem je harmonický, elegantní a velmi svěží, přitom téměř s krémovou hebkostí. Doporučujeme ke vepřové panence na gliru s medem, polotvrdé sýry s bílou plísní.

Objem
Alkohol 12,5 %
Zbytkový cukr 6 g/l
Kyseliny 6,5 g/l
ID produktu ART.0004
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ne
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže L-201407
Vinařská oblast Korčice ve Velkých Němčičích
Viniční trať Punty

Vinařství Arte Vini Vini Arte je výrobcem vín z Nového Šaldorfu na Znojemsku, v jehož sortimentu naleznete suchá bílá a červená vína a polosladké bílé z odrůdy Pálava. 

Cílem vinařství je nabídnout vína vycházející z moravské vinařské tradice, vína, která přináší radost pokaždé, když se jich napijete a vína, která se hodí k mnoha druhům naší pestré kuchyně. Příjemná ovocitost, elegance a svěžest, vysoká kvalita, moderní design a provedení, to jsou hlavní přívlastky všech jejich vín.

Také z těchto důvodů je zmiňováno „umění vinařského řemesla“ - vinice, ze kterých hrozny pro vína pochází, jsou obhospodařovány ekologickým způsobem, ve sklepě se používají tradiční, přírodní postupy výroby a přitom etikety vín Arte Vini jsou přehledné, atraktivní a poutavé. 
Více zde

259 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.