DomůNabídka vín Bílé víno Ryzlink rýnský VOC - Královská řada ZNO.0085
Ryzlink rýnský VOC - Královská řada
Ryzlink rýnský VOC - Královská řada Ryzlink rýnský VOC - Královská řada Ryzlink rýnský VOC - Královská řada
~/getmetafile/e52608ff-c157-4af2-8881-7de0d5ca554c/photo.aspx, 1, 1

Ryzlink rýnský VOC - Královská řada

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0085|   |  polosuché  |  VOC | 2013 | 0,75 l | alk: 12,5 % | zbytkový cukr: 10,6 g/l | kyseliny: 6,4 g/l

OC ZNOJMO – víno originální certifikace. Výjimečně aromatická vybraná vína, při jejichž výběru se upřednostňuje originalita a původ vína, tedy Terroir. VOC ZNOJMO je prvním apelačním systémem v České republice! Označení „Královská řada“ VOC ZNOJMO mohou nést pouze vína odrůdy Ryzlink rýnský, která jsou uvedena na trh nejdříve po 33 měsících od sklizně hroznů a zároveň v průběhu svého nazrávání na lahvi prošla dvakrát úspěšně hodnocením zatřiďovací komise VOC Znojmo. Prožijte příjemné chvíle při výjimečném Ryzlinku rýnském, který Vás osloví ušlechtilou vůní po lipovém květu, medu nebo kompotovaném ovoci. V ústech ohromí mohutností, vyzrálostí a harmonií chuťového projevu. Toto jedinečné víno má velmi dobré předpoklady si svou krásu rozvíjet a podržet i v dalších letech.

Objem 0,75 l
Alkohol 12,5 %
Zbytkový cukr 10,6 g/l
Kyseliny 6,4 g/l
ID produktu ZNO.0085
Bezcukerný extrakt 24,5 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace 7 – 9
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 14/02/03-14.50
Číslo šarže 3207
Vinařská oblast Miroslav
Viniční trať Weinperky

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

380 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.