DomůNabídka vín Bílé víno Ryzlink rýnský (VOC) ZNO.0078
Ryzlink rýnský (VOC)
Ryzlink rýnský (VOC) Ryzlink rýnský (VOC) Ryzlink rýnský (VOC)
~/getmetafile/f15debd7-868f-4c83-a2e2-4390a7463f8c/photo.aspx, 1, 1

Ryzlink rýnský (VOC)

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0078|   |  polosuché  |  VOC | 2015 | 0,75 l | alk: 12,5 % | zbytkový cukr: 11,3 g/l | kyseliny: 6,8 g/l

VOC ZNOJMO – víno originální certifikace. Výjimečně aromatická vybraná vína, při jejichž výběru se upřednostňuje originalita a původ vína, tedy Terroir. VOC ZNOJMO je prvním apelačním systémem v České republice! Vychutnejte si bohatý a ušlechtilý Ryzlink rýnský, který zaujme již od prvního přivonění. Ve vůni objevíte tóny po medu a kompotovaném ovoci, v ústech pak oceníte mohutnost, čistotu a délku chuťového projevu. Přívětivá nasládlost a příchuť po rozinkách Vás budou lákat k dalšímu doušku. Můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo kvalitním sýrům. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Zlatá medaile na mezinárodní soutěži vín „GRAND PRIX VINEX 2016.

Objem 0,75 l
Alkohol 12,5 %
Zbytkový cukr 11,3 g/l
Kyseliny 6,8 g/l
ID produktu ZNO.0078
Bezcukerný extrakt 27,1 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace 6 - 8
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 16/01/13-16.02
Číslo šarže 5037
Vinařská oblast Slup
Viniční trať Dívčí vrch

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

160 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.