DomůNabídka vín Bílé víno Ryzlink rýnský ZNO.0048
Ryzlink rýnský
Ryzlink rýnský Ryzlink rýnský Ryzlink rýnský
~/getmetafile/e7bb9dea-f900-4527-87f2-8f3381e82b7f/photo.aspx, 1, 1

Ryzlink rýnský

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0048  |  polosuché  |  VOC | 2014 | 0,75 l | alk: 11,5 % | zbytkový cukr: 9,6 g/l | kyseliny: 6,4 g/l

VOC ZNOJMO – víno originální certifikace. Výjimečně aromatická vybraná vína, při jejichž výběru se upřednostňuje originalita a původ vína, tedy Terroir. VOC ZNOJMO je prvním apelačním systémem v České republice! Užijte si polosuchého Ryzlinku rýnského z nádherných vinic jižní části znojemské vinařské podoblasti. Ušlechtilá, čistá a bohatá vůně po lipovém květu nebo vyzrálém angreštu navnadí k vychutnání si každého doušku. Oceníte přívětivou nasládlost jemného zbytkového cukru i ovocný projev připomínající rozinky. Víno můžete vychutnávat například ke kuřecímu masu nebo rybám. Má velmi dobré předpoklady k archivaci.

Objem 0,75 l
Alkohol 11,5 %
Zbytkový cukr 9,6 g/l
Kyseliny 6,4 g/l
ID produktu ZNO.0048
Bezcukerný extrakt 31,2 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace 5-7 let
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 15/02/08-15.65
Číslo šarže 4043
Vinařská oblast Slup
Viniční trať Dívčí vrch

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

160 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.