DomůNabídka vín Bílé víno Ryzlink vlašský / Pozdravy z NP Podyjí KOR.0038
Ryzlink vlašský / Pozdravy z NP Podyjí
Ryzlink vlašský / Pozdravy z NP Podyjí Ryzlink vlašský / Pozdravy z NP Podyjí
~/getmetafile/8f98a6c6-d88d-4946-97d0-f6550ce510b6/photo.aspx, 1, 0

Ryzlink vlašský / Pozdravy z NP Podyjí

Vinařství Trávníček a Kořínek | KOR.0038  |  suché  |  kabinetní | 2016 | 0,75 l | alk: 11 % | zbytkový cukr: 2,3 g/l | kyseliny: 7,3 g/l

Čistá, světlá , zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Aroma vína je svěží s tóny sušených bylinek, sušené citrusové kůry a masitého zahradního ovovce. Chuť je přímá s dotekem citrusů, zelených jablek s lehkým minerálním podtónem. Závěrem vína se prolíná příjemná kyselina s dotekem vlašského ořechu. Doporučujeme: Jednoduchá úprava sladkovodních ryb

Objem 0,75 l
Alkohol 11 %
Zbytkový cukr 2,3 g/l
Kyseliny 7,3 g/l
ID produktu KOR.0038
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 18/16/RV
Vinařská oblast Havraníky
Viniční trať Knížecí vrch

Vinařství Trávníček a Kořínek Vinařství Trávníček a Kořínek je vinařstvím, kde víno a jeho krása nejsou
jen pouhou prací, ale je to především srdeční záležitost všech pracovníků našeho vinařství. Osobitý přístup, pečlivost a poctivá práce na vinicích i ve sklepě Vám zaručují neopakovatelný zážitek u sklenky dobrého vína.

Vinohrady Vinařství Trávníček a Kořínek se rozkládají na třech hnanických viničních tratích - Knížecí vrch, Fládnická a U Chlupa - o celkové rozloze 23 hektarů. Všechny vinice jsou obhospodařovány dle zásad integrované produkce.  Poloha vinic a specifické přírodní podmínky zaručují vínům jejich plnost a vyšší aromatiku.

Vinařství Josefa Trávníčka a Petra Kořínka se zaměřuje především na typické odrůdy Znojemska – Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský. Daří se zde, ale i dalším odrůdám, jmenovitě Ryzlinku vlašskému, burgundským Pinotům, Tramínu červenému a z červených odrůd především Dornfelderu a Cabernet Moravii.


Více zde

179 Kč
vyprodáno


x