DomůNabídka vín Bílé víno Ryzlink vlašský - Terroir Club ZNO.0135
Ryzlink vlašský - Terroir Club
Ryzlink vlašský - Terroir Club Ryzlink vlašský - Terroir Club Ryzlink vlašský - Terroir Club
~/getmetafile/c72e7094-b281-40ce-8b40-51e346ada022/photo.aspx, 1, 1

Ryzlink vlašský - Terroir Club

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0135|   |  polosuché  |  pozdní sběr | 2015 | 0,75 l | alk: 12 % | zbytkový cukr: 8,5 g/l | kyseliny: 6,4 g/l

Romantický Ryzlink vlašský z krásného ročníku 2015 jistě zaujme nejen příznivce této staré tradiční odrůdy ale i milovníky ušlechtilých šobeských vín. Po přivonění zaznamenáte příjemnou vůni po rozinkách, medu i vanilce. V ústech zaujme svou svěžestí, minerálností a délkou chuťového projevu. Atraktivní je ovocná příchuť po vyzrálých meruňách nebo šťavnatých hruškách. Víno můžete podávat například k vepřovému masu nebo kvalitním sýrům. Má velmi dobré předpoklady k archivaci. Víno bylo oceněno: stříbrnou medailí na mezinárodní soutěži vín „AWC VIENNA 2016“ Vídeň (Rakousko), stříbrnou medailí na „O HUSTOPEČSKOU PEČEŤ 2016“ či zlatou medailí na „NÁRODNÍ SOUTĚŽI VÍN 2017 – znojemská podoblast“.

Objem 0,75 l
Alkohol 12 %
Zbytkový cukr 8,5 g/l
Kyseliny 6,4 g/l
ID produktu ZNO.0135
Bezcukerný extrakt 22,4 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace 6 - 8
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 5012
Vinařská oblast Podmolí
Viniční trať Šobes

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

240 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.