DomůNabídka vín Bílé víno Sauvignon HAN.0082
Sauvignon
Sauvignon Sauvignon Sauvignon
~/getmetafile/707646c2-30fa-4926-ad4b-2da6f66fe05f/photo.aspx, 1, 1

Sauvignon

Vinařství HANZEL | HAN.0082| VOC  |  polosuché  |  VOC | 2014 | 0,75 l | alk: 10,5 % | zbytkový cukr: 11,4 g/l | kyseliny: 8,3 g/l

Svěží polosuché víno s příjemnou zelenkavě zlatavou barvou a jemnou kořenitou vůní po květu kopřivy hluchavky, bělomasé broskve a grepu. Nabízí příjemnou kyselinku s vyváženým zbytkovým cukrem, v ovocité dochuti se projevují vyzrálé červené grepy a sladký broskvový kompot. Vychlazené poslouží nejen jako osvěžující aperitiv, ale hodí se rovněž k různě uprveným rybám a drůbeži, lehce kořeněným masovým pokrmům nebo masům kombinovaným s ovocem. Vyzkušet je můžete i k různým úpravám bažantů či k uzeným rybám.

Objem 0,75 l
Alkohol 10,5 %
Zbytkový cukr 11,4 g/l
Kyseliny 8,3 g/l
ID produktu HAN.0082
Bezcukerný extrakt 25,7 g/l
Cukernatost hroznů 19 °NM
Doba archivace 3-4 roky
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 15/01/14-15.27
Číslo šarže 4214HA
Vinařská oblast Hostěradice na Moravě
Viniční trať Volné pole

Vinařství HANZEL Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.

Více zde

190 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.