Sauvignon

Sauvignon

Vinařství HANZEL
HAN.0084  |  polosuché  |  VOC | 2014
190 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Svěží polosuché víno s příjemnou zelenkavě zlatavou barvou a jemnou kořenitou vůní květu černého bezu, černého rybízu, angreštu a grepu. Nabízí příjemnou kyselinku s vyváženým zbytkovým cukrem, v ovocité chuti se projevují vyzrálé červené grepy a sladký angreštový kompot. Vychlazené poslouží nejen jako osvěžující aperitiv, ale hodí se rovněž k různě upraveným rybám a drůbeži, lehce kořeněným masovým pokrmům nebo masům kombinovaným s ovocem. Vyzkoušet je můžete i k různým úpravám bažantů či uzeným rybám.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
11 %
Zbytkový cukr
13,7 g/l
Kyseliny
7,6 g/l
ID produktu
HAN.0084
Bezcukerný extrakt
27,5 g/l
Cukernatost hroznů
20 °NM
Doba archivace
3 - 4
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
11.10.2014
Evidenční č.j.
15/01/14-15.28
Číslo šarže
4314
Vinařská oblast
Hostěradice na Moravě
Viniční trať
Volné pole
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.