DomůNabídka vín Bílé víno Sauvignon - TROPICAL ZNO.0049
Sauvignon - TROPICAL
Sauvignon - TROPICAL Sauvignon - TROPICAL Sauvignon - TROPICAL
~/getmetafile/d8d50af3-54cf-4f58-afe8-e3c2de79283a/photo.aspx, 1, 1

Sauvignon - TROPICAL

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0049|   |  suché  |  pozdní sběr | 2014 | 0,75 l | alk: 11,5 % | zbytkový cukr: 8,3 g/l | kyseliny: 6,7 g/l

Sauvignon je odrůda mnoha příjemných vůní a chutí. Chuť i vůni konkrétního vína dotváří podoblast, viniční trať, ročník, způsob pěstování ve vinicích i vlastní způsob výroby vína. V tomto Sauvignonu lze nalézt ve vůni a následně i v chuti převážně tropické vůně připomínající ananas, grapefruit, banán, broskev, limetku, papayu, mango a mnoho dalších „tropických“ vůní. Technologie vlastní výroby vína byla směřována tak, aby chuť i vůně byla co nejvíce tropická. Příjemná vůně Sauvignonu je tvořena převážně skupinou v hroznech přítomných aromatických látek methoxypyrazinu a těkavých thiolů. Moravské Sauvignony, které jsou zde velice oblíbené, lze směle zařadit mezi světovou sauvignonovou špičku. Na etiketě je použito dílo od Josefa Velčovského s názvem „Víno je v tom nevinně“ ze sbírky obrazů v Louckém klášteře ve Znojmě.

Objem 0,75 l
Alkohol 11,5 %
Zbytkový cukr 8,3 g/l
Kyseliny 6,7 g/l
ID produktu ZNO.0049
Bezcukerný extrakt 26,2 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 45E1-15/34
Číslo šarže
Vinařská oblast Strachotice
Viniční trať Dívčí vrch

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

  • Uživatel Roman Bauer
    Sauvignon plný ovoce, jak ve vůni, tak v chuti. I když suché, cukr a kyselina je krásně vyrovnaná. Tohle víno si oblíbí hodně lidí. Skvěle se pije a bude vás bavit svou bohatostí.
180 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.