Popis produktu
Víno odrůdy Sauvignon ročníku 2019 zatříděné do apelačního systému VOC Znojmo v dubnu 2020. Typický znojemský Sauvignon s angreštovou až černorybízovou vůní, která přechází i do chuti, kde ji doplňují tóny broskví a minerální závěr. V prodeji od 8. 5. 2020!
Vini Arte je výrobcem vín z Nového Šaldorfu na Znojemsku, v jehož sortimentu naleznete suchá bílá a červená vína a polosladké bílé z odrůdy Pálava.
Cílem vinařství je nabídnout vína vycházející z moravské vinařské tradice, vína, která přináší radost pokaždé, když se jich napijete a vína, která se hodí k mnoha druhům naší pestré kuchyně. Příjemná ovocitost, elegance a svěžest, vysoká kvalita, moderní design a provedení, to jsou hlavní přívlastky všech jejich vín.
Také z těchto důvodů je zmiňováno „umění vinařského řemesla“ - vinice, ze kterých hrozny pro vína pochází, jsou obhospodařovány ekologickým způsobem, ve sklepě se používají tradiční, přírodní postupy výroby a přitom etikety vín Arte Vini jsou přehledné, atraktivní a poutavé.