Sauvignon (VOC)

ZNOVÍN ZNOJMO
ZNO.0077  |  suché  |  VOC | 2015
160 Kč
vyprodáno

Popis produktu

VOC ZNOJMO – víno originální certifikace. Výjimečně aromatická vybraná vína, při jejichž výběru se upřednostňuje originalita a původ vína, tedy Terroir. VOC ZNOJMO je prvním apelačním systémem v České republice! Toto nádherné víno bude jistě zážitkem pro každého příznivce znojemských Sauvignonů. Hned po prvním přivonění oceníte bohatou vůni po černém rybízu nebo kopřivě. V chuti zaujme svou svěžestí, harmonií, čistotou a atraktivní příchutí po vyzrálém angreštu. Můžete podávat například k rybám nebo drůbeži. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.Získaná ocenění: Stříbrná medaile na soutěži mladých vín ročníku 2015 „VINUM JUVENALE 2015“ v Brně, Zlatá medaile na mezinárodní soutěži vín „CONCOURS MONDIAL DU SAUVIGNON 2016“, Rueda, Španělsko, Bronzová medaile na mezinárodní soutěži vín „VALTICKÉ VINNÉ TRHY 2016“, Stříbrná medaile na mezinárodní soutěži vín „OENOFORUM 2016“ (Lednice na Moravě), Velká zlatá medaile na mezinárodní soutěži vín „GRAND PRIX VINEX 2016. Posledním z řady prestižních cen je zlatá medaile ze soutěže Sélections Mondiales des Vins 2016.

ZNOVÍN ZNOJMO

Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12,5 %
Zbytkový cukr
8,5 g/l
Kyseliny
6,8 g/l
ID produktu
ZNO.0077
Bezcukerný extrakt
20,1 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace
6 - 8
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
16/01/13-16.03
Číslo šarže
5059
Vinařská oblast
Hnanice
Viniční trať
U kapličky
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.