DomůNabídka vín Bílé víno Sauvignon ZNO.0079
Sauvignon
Sauvignon Sauvignon
~/getmetafile/5fd1b622-d073-4d0d-b4f2-9e465852a5a7/photo.aspx, 1, 0

Sauvignon

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0079|   |  suché  |  pozdní sběr | 2015 | 0,75 l | alk: 12,5 % | zbytkový cukr: 7,3 g/l | kyseliny: 7 g/l

Vína označená nálepkou ZELENÁ JEŠTĚRKA latinsky LACERTA VIRIDIS jsou vyráběna z hroznů z viničních tratí, které jsou současně i teritoriem vzácné a velmi krásné ještěrky zelené. Ještěrka zelená se v České republice vyskytuje pouze v ekologicky čisté krajině. Vychutnejte si atraktivní Sauvignon, který se vyznačuje bohatou vůní po kopřivě, angreštu či citrusovém ovoci. V ústech oceníte svěžest, čistotu, harmonii a délku chuti, jakož i příjemně ovocnou dochuť. Můžete podávat například ke kuřecímu masu nebo těstovinám. Víno má dobré předpoklady k archivaci. Tento Sauvignon zdobí Zlatá medaile z mezinárodní soutěže vín CONCOURS MONDIAL DU SAUVIGNON 2016, Rueda, Španělsko a brozová medaile z londýnského Decanteru 2016.

Objem 0,75 l
Alkohol 12,5 %
Zbytkový cukr 7,3 g/l
Kyseliny 7 g/l
ID produktu ZNO.0079
Bezcukerný extrakt 21 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace 4 - 6
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 35D1-16/24
Číslo šarže 5058
Vinařská oblast Hnanice
Viniční trať Knížecí vrch

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

150 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.