DomůNabídka vín Bílé víno SAUVIGNON ZNO.0157
SAUVIGNON
SAUVIGNON SAUVIGNON
~/getmetafile/3fc2e0bd-a0fb-407d-8b18-f8051e771c2f/photo.aspx, 1, 0

SAUVIGNON

ZNOVÍN ZNOJMO | ZNO.0157  |  suché  |  pozdní sběr | 2017 | 0,75 l | alk: 12 % | zbytkový cukr: 8,2 g/l | kyseliny: 6,8 g/l

Vína označená nálepkou "ZELENÁ JEŠTĚRKA" latinsky LACERTA VIRIDIS jsou vyráběna z hroznů z viničních tratí,které jsou současné i teritoriem vzácné a velmi krásné ještěrky zelené.Ještěrka zelená se v České republice vyskytuje pouze v ekologicky čisté krajině.Sauvignon z ročníku 2017 se Vám představí bohatou vůní po citrusových plodech a zahradním ovoci.V ústech zaujme svou svěžestí, čistotou a délkou chuťového projevu.Oceníte atraktivní příchuť po křupavém angreštu nebo pomelu.Můžete podávat například k drůbežímu masu nebo rybám. Víno má dobré předpoklady k archivaci.

Objem 0,75 l
Alkohol 12 %
Zbytkový cukr 8,2 g/l
Kyseliny 6,8 g/l
ID produktu ZNO.0157
Bezcukerný extrakt 21,6 g/l
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 17l1-18/33
Číslo šarže
Vinařská oblast Hnanice
Viniční trať Knížecí vrch

ZNOVÍN ZNOJMO Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku. 
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.

Filosofie vinařství Znovín Znojmo je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Vína Znovín uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv.řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Více zde

160 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.