Sylvánské zelené

Sylvánské zelené

Vinařství HANZEL
HAN.0129  |  polosuché  |  pozdní sběr | 2016
180 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Módní Sylvánské zelené se slámově žlutou barvou okouzlí vůní sladkého santálového dřeva. V chuti tohoto kořenitého vína můžete najít doteky kompotovaného angreštu a zelených jablek, v chuti pak doznívá příjemná kyselinka. Doporučujeme podávat ke krémovým a bílým polévkám, ke kuřecímu masu, polotvrdým uzeným a ovčím sýrům.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12,5 %
Zbytkový cukr
11,3 g/l
Kyseliny
6,4 g/l
ID produktu
HAN.0129
Bezcukerný extrakt
24 g/l
Cukernatost hroznů
23 °NM
Doba archivace
4 - 6
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
27.09.2016
Evidenční č.j.
104N1-17/6
Číslo šarže
2216
Vinařská oblast
Dyje
Viniční trať
Babičák
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.