DomůNabídka vín Bílé víno Tramín červený / Pozdravy z NP Podyjí KOR.0040
Tramín červený / Pozdravy z NP Podyjí
Tramín červený / Pozdravy z NP Podyjí Tramín červený / Pozdravy z NP Podyjí
~/getmetafile/6611db9a-510e-45b0-8c36-4372d9d96d5b/photo.aspx, 1, 0

Tramín červený / Pozdravy z NP Podyjí

Vinařství Trávníček a Kořínek | KOR.0040  |  polosuché  |  jakostní | 2016 | 0,75 l | alk: 12 % | zbytkový cukr: 5,2 g/l | kyseliny: 6,6 g/l

Světlá zlatavá barva s růžovými odlesky. Typická kořenitá vůně s liníí zralého exotického ovoce, zejména litchi, Kumquatů a růžového oleje. Chuť je příjemně kořenitá s tóny mangostanu, litchi, mochyně a citrusů. Závěr chuti je svěží s tóny citrusové šťávy a příjemné kořenitosti. doporučujeme: ke kořenité úpravě mořských ryb a thajské kuchyni.

Objem 0,75 l
Alkohol 12 %
Zbytkový cukr 5,2 g/l
Kyseliny 6,6 g/l
ID produktu KOR.0040
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 3/16/TČ
Vinařská oblast Havraníky
Viniční trať U Chlupa

Vinařství Trávníček a Kořínek Vinařství Trávníček a Kořínek je vinařstvím, kde víno a jeho krása nejsou
jen pouhou prací, ale je to především srdeční záležitost všech pracovníků našeho vinařství. Osobitý přístup, pečlivost a poctivá práce na vinicích i ve sklepě Vám zaručují neopakovatelný zážitek u sklenky dobrého vína.

Vinohrady Vinařství Trávníček a Kořínek se rozkládají na třech hnanických viničních tratích - Knížecí vrch, Fládnická a U Chlupa - o celkové rozloze 23 hektarů. Všechny vinice jsou obhospodařovány dle zásad integrované produkce.  Poloha vinic a specifické přírodní podmínky zaručují vínům jejich plnost a vyšší aromatiku.

Vinařství Josefa Trávníčka a Petra Kořínka se zaměřuje především na typické odrůdy Znojemska – Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský. Daří se zde, ale i dalším odrůdám, jmenovitě Ryzlinku vlašskému, burgundským Pinotům, Tramínu červenému a z červených odrůd především Dornfelderu a Cabernet Moravii.


Více zde

179 Kč
vyprodáno


x