DomůNabídka vín Růžové víno Dornfelder Rosé - mladé víno 2016 KOR.0036
Dornfelder Rosé - mladé víno 2016
Dornfelder Rosé - mladé víno 2016 Dornfelder Rosé - mladé víno 2016 Dornfelder Rosé - mladé víno 2016
~/getmetafile/0e10ad03-c22d-47b1-a4d5-c11997388e47/photo.aspx, 1, 1

Dornfelder Rosé - mladé víno 2016

Vinařství Trávníček a Kořínek | KOR.0036  |  polosladké  |  moravské zemské | 2016 | 0,75 l | alk: 10 % | zbytkový cukr: 0 g/l | kyseliny: 0 g/l

První mladé víno odrůdy Dornfelder z Vinařství Trávníček a Kořínek. Toto polosladké rosé zdobí etiketa z řady Pozdravy z Národního parku. Nižší obsah alkoholu a pestrá paleta chutí a vůní této řady vín jsou ideální, pokud potřebujete osvěžení při toulkách nádhernými scenériemi Podyjí. Národní park vám však připomenou kdykoliv nejen ve sklence, ale také propracovanou etiketou s místními živočichy.

Objem 0,75 l
Alkohol 10 %
Zbytkový cukr
Kyseliny
ID produktu KOR.0036
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 8/16/DO
Vinařská oblast Hnanice
Viniční trať Fládnická

Vinařství Trávníček a Kořínek Vinařství Trávníček a Kořínek je vinařstvím, kde víno a jeho krása nejsou
jen pouhou prací, ale je to především srdeční záležitost všech pracovníků našeho vinařství. Osobitý přístup, pečlivost a poctivá práce na vinicích i ve sklepě Vám zaručují neopakovatelný zážitek u sklenky dobrého vína.

Vinohrady Vinařství Trávníček a Kořínek se rozkládají na třech hnanických viničních tratích - Knížecí vrch, Fládnická a U Chlupa - o celkové rozloze 23 hektarů. Všechny vinice jsou obhospodařovány dle zásad integrované produkce.  Poloha vinic a specifické přírodní podmínky zaručují vínům jejich plnost a vyšší aromatiku.

Vinařství Josefa Trávníčka a Petra Kořínka se zaměřuje především na typické odrůdy Znojemska – Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský. Daří se zde, ale i dalším odrůdám, jmenovitě Ryzlinku vlašskému, burgundským Pinotům, Tramínu červenému a z červených odrůd především Dornfelderu a Cabernet Moravii.


Více zde

130 Kč
vyprodáno


x