Franceska Rosé 2017

Franceska Rosé 2017

VINO HORT
HOR.0046  |  suché  |  známkové | 2017
266 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Mimořádná značka rosé ze dobšického sklepa Jiřího Horta nese dívčí jméno Franceska. Jde o velmi stylové růžové cuvée odrůd Frankovka a Zweigeltrebe. Jeho vůně se pozvolna uvolňuje v tóninách čerstvých třešní, které nepozorovatelně přechází do chuti. Víno je lehké, s příjemnou kyselinou. Chcete-li zažít povznášející letní odpoledne, tohle je víno, které k němu potřebujete!

VINO HORT

Vinařství VINO HORT bylo založeno roku 1999, vlastní certifikát degustátora, který je platný v celé Evropské unii, dle norem DIN, ÖNORM a ISO.

Vinný sklep se nachází v Dobšicích u Znojma. Hrozny pocházejí z předem dohodnutých vinic. Vinařství klade důraz na výběr zdravé suroviny s fyziologickou vyzrálostí. Základem filozofie Vinařství HORT se stala dvě důležitá slova: Odrůda & Poloha.

Technologie zpracování hroznů se liší podle odrůd. Při vinaření se v tomto vinařství nebojí novinek a experimentů, jsou-li v souladu s přírodou a přirozenou tvorbou vína. Zároveň rádi oprašují staronové tradice. Stále více se zaměřují na battonage a metodu sur-lie (metody využívající delšího ležení vína v průběhu vinifikace na zdravém kvasničném kalu).
Největších úspěchů sbírá Vinařství HORT v technologii růžových vín.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12,5 %
Zbytkový cukr
4,1 g/l
Kyseliny
5,7 g/l
ID produktu
HOR.0046
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
7H1-18
Číslo šarže
15/17
Vinařská oblast
Viniční trať
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.