DomůNabídka vín Růžové víno Frankovka rosé HAN.0079
Frankovka rosé
Frankovka rosé Frankovka rosé Frankovka rosé
~/getmetafile/c1b037bd-4c0e-4a5f-84d0-c70d67dbd5bf/photo.aspx, 1, 1

Frankovka rosé

Vinařství HANZEL | HAN.0079  |  polosladké  |  kabinetní | 2014 | 0,75 l | alk: 10 % | zbytkový cukr: 28,2 g/l | kyseliny: 6,9 g/l

Zajímavé, lehké víno vyrobené lisováním celých hroznů. Má barvu v odstínu starorůžové. Je svěží, příjemně pitelné, s vůní a chutí po třešních a třešňovém kompotu. Příjemná kyselinka dodává potřebnou svěžest a přes obsah zbytkového přírodního cukru eleganci a harmonii. Díky nižšímu obsahu alkoholu je toto víno příjemným společníkem pro odpolední setkání, dá se kombinovat s obocnými a zeleninovými saláty, hodí se ke guláši a bílým zrajícím sýrům. Podávejte řádně vychlazené.

Objem 0,75 l
Alkohol 10 %
Zbytkový cukr 28,2 g/l
Kyseliny 6,9 g/l
ID produktu HAN.0079
Bezcukerný extrakt 23,7 g/l
Cukernatost hroznů 20 °NM
Doba archivace do 2 let
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 15L1-15/36
Číslo šarže 5214HA
Vinařská oblast Olbramovice u Moravského Krumlova
Viniční trať Na vyhlídce

Vinařství HANZEL Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.

Více zde

160 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.