Frankovka rosé

Frankovka rosé

Vinařství HANZEL
HAN.0079  |  polosladké  |  kabinetní | 2014
160 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Zajímavé, lehké víno vyrobené lisováním celých hroznů. Má barvu v odstínu starorůžové. Je svěží, příjemně pitelné, s vůní a chutí po třešních a třešňovém kompotu. Příjemná kyselinka dodává potřebnou svěžest a přes obsah zbytkového přírodního cukru eleganci a harmonii. Díky nižšímu obsahu alkoholu je toto víno příjemným společníkem pro odpolední setkání, dá se kombinovat s obocnými a zeleninovými saláty, hodí se ke guláši a bílým zrajícím sýrům. Podávejte řádně vychlazené.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
10 %
Zbytkový cukr
28,2 g/l
Kyseliny
6,9 g/l
ID produktu
HAN.0079
Bezcukerný extrakt
23,7 g/l
Cukernatost hroznů
20 °NM
Doba archivace
do 2 let
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
15L1-15/36
Číslo šarže
5214HA
Vinařská oblast
Olbramovice u Moravského Krumlova
Viniční trať
Na vyhlídce
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.