Frankovka Rosé

Frankovka Rosé

Vinařství HANZEL
HAN.0137  |  polosladké  |  pozdní sběr | 2017
160 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Růžové víno s okouzlující barvou zrajících meruněk si vás získá jemně kořenitou vůní přecházející do ovocných tónů sladkých třešní a třešňového kompotu. Třešňové tóny objevíte i v samotné chuti, v jejímž závěru převládají ty s nádechem raných třešní májovek. V dochuti vás osvěží výraznější kyselinka. V kombinaci s nízkým alkoholem je toto růžové víno ideálním společníkem pro teplé letní dny.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
10 %
Zbytkový cukr
29,5 g/l
Kyseliny
7,3 g/l
ID produktu
HAN.0137
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
22 °NM
Doba archivace
2 - 3
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
25.10.2017
Evidenční č.j.
1G1-18/39
Číslo šarže
6717
Vinařská oblast
Olbramovice u Moravského Krumlova
Viniční trať
Na vyhlídce
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.