DomůNabídka vín Růžové víno Pinot Noir rosé / Pozdravy z NP Podyjí KOR.0074
Pinot Noir rosé / Pozdravy z NP Podyjí
Pinot Noir rosé / Pozdravy z NP Podyjí Pinot Noir rosé / Pozdravy z NP Podyjí
~/getmetafile/d0a78918-2ee9-4378-9993-fbb2d3544e08/photo.aspx, 1, 0

Pinot Noir rosé / Pozdravy z NP Podyjí

Vinařství THAYA | KOR.0074  |  suché  |  kabinetní | 2018 | 0,75 l | alk: 13 % | zbytkový cukr: 0 g/l | kyseliny: 0 g/l

Víno z řady Pozdravy z Národního parku Podyjí. Nižší obsah alkoholu a pestrá paleta chutí a vůní této řady vín jsou ideální, pokud potřebujete osvěžení při toulkách nádhernými scenériemi Podyjí. Národní park vám však připomenou kdykoliv nejen ve sklence, ale také propracovanou etiketou s místními živočichy. Čistá, jiskrná lososová barva. Víno má nádherný ovocný projev s tóny lesních jahod, třešní a jahodovo - smetanových dropsů. Víno má výraznou ovocnou chuť s tóny jahodového pyré s jemným dotekem smetanovosti a třešní. Závěr vína provází příjemný tanin, který dodává vínu celkovou strukturu, která je zakončena překvapivě svěží kyselinou.

Objem 0,75 l
Alkohol 13 %
Zbytkový cukr
Kyseliny
ID produktu KOR.0074
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace 2 - 3
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j. 43E1-19/43
Číslo šarže 9/PN/18
Vinařská oblast Hnanice
Viniční trať

Vinařství THAYA Vinařství THAYA vzniklo transformací vinařství  Travníček a Kořínek, které již mělo své místo na vinařské scéně světové i domácí. Jméno se změnilo, avšak filozofie a přístup zůstává.

Základem pro výjimečné víno je kvalitní vstupní surovina.  Proto v současné době hospodaří vinařství THAYA na zhruba 105 ha vlastních vinic ve vyhlášených vinařských obcích na Znojemsku. Vinaři THAYA vědí, že technologie výroby se neustále vyvíjí. Jak sami říkají, nechtějí „zamrznout“ a proto pracují s moderními technologiemi a své know-how neustále posunují kupředu. Současně ale respektují tradiční postupy. Signaturní je v tomto vinařství výroba vín v různých typech dřevěných sudů.

V současné době buduje vinařství své nové sídlo v obci Havraníky na Znojemsku
  Více zde

179 Kč
vyprodáno


x