Rosé LAHOFER

Rosé LAHOFER

Vinařství LAHOFER
LAH.0052  |  sladké  |  pozdní sběr | 2014
165 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Rosé LAHOFER, vyrobené z odrůd Zweigeltrebe a Rulandské modré,je přesně takové, jaké by správné rosé mělo být -lehounké a osvěžující. Díky Zweigeltrebe se vyznačuje intenzivní vůní lesních malin, Rulanda nabízí jahodové tóny. Chuť utváří výraznější kyselinka i příjemně nasládlé rozmačkané maliny s cukrem a smetanou. Rosé LAHOFER se vzhledem k nízkému obsahu alkoholu dá pít i v teplých letních dnech (a může být i chladnější než doporučených 7 až 8 stupňů). Chutná v kombinaci s pizzou či těstovinovými saláty.

Vinařství LAHOFER

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů vinné révy
v České republice.

Spolu s firmou Vinice LAHOFER obhospodařuje 430 hektarů třeba na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole, Waldberg či Lampelberg. Právě tam umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“. LAHOFER se stará i o Rajskou vinici na historických terasách pod chrámem svatého Mikuláše nedaleko centra Znojma.

Skladba vinic zahrnuje prakticky všechny hlavní odrůdy vinné révy pěstované ve střední Evropě. Převládá Veltlínské zelené (16%), Ryzlink rýnský (13%), Müller Thurgau (10%), Rulandské bílé, Sauvignon, Muškát moravský, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Neburské, Tramín červený a Pálava. Ve vinicích jsou ale i méně známé odrůdy jako Kerner, Dornfelder, Blauburger či Alibernet.

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
8 %
Zbytkový cukr
50,7 g/l
Kyseliny
8,3 g/l
ID produktu
LAH.0052
Bezcukerný extrakt
33,8 g/l
Cukernatost hroznů
21,6 °NM
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
12F1-15/42
Číslo šarže
3014
Vinařská oblast
Viniční trať
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.