DomůNabídka vín Růžové víno Rulandské modré rosé / Pozdravy z NP Podyjí KOR.0041
Rulandské modré rosé / Pozdravy z NP Podyjí
Rulandské modré rosé / Pozdravy z NP Podyjí Rulandské modré rosé / Pozdravy z NP Podyjí
~/getmetafile/90e3b7da-28fd-4943-8f5d-078c11c901f1/photo.aspx, 1, 0

Rulandské modré rosé / Pozdravy z NP Podyjí

Vinařství Trávníček a Kořínek | KOR.0041  |  suché  |  kabinetní | 2016 | 0,75 l | alk: 12 % | zbytkový cukr: 6,1 g/l | kyseliny: 7,5 g/l

Čistá,jiskrná starorůžová barva. Víno má nádherný ovocný projev s tóny lesních jahod, třešní a jahodovo - smetanových drposů. Víno má výraznou ovocnou chuť s tóny jahodvého pyré s jemným dotekem smetanovosti a třešní. Závěr vína provází příjený tanin, který dodává vínu celkovou strukturu, která je zakončena překvapivě svěží kyselinou. doporučujeme: veškeré úpravy lososa, studené paštiky a polotvrdé sýry.

Objem 0,75 l
Alkohol 12 %
Zbytkový cukr 6,1 g/l
Kyseliny 7,5 g/l
ID produktu KOR.0041
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 1/16/PN
Vinařská oblast Havraníky
Viniční trať U Chlupa

Vinařství Trávníček a Kořínek Vinařství Trávníček a Kořínek je vinařstvím, kde víno a jeho krása nejsou
jen pouhou prací, ale je to především srdeční záležitost všech pracovníků našeho vinařství. Osobitý přístup, pečlivost a poctivá práce na vinicích i ve sklepě Vám zaručují neopakovatelný zážitek u sklenky dobrého vína.

Vinohrady Vinařství Trávníček a Kořínek se rozkládají na třech hnanických viničních tratích - Knížecí vrch, Fládnická a U Chlupa - o celkové rozloze 23 hektarů. Všechny vinice jsou obhospodařovány dle zásad integrované produkce.  Poloha vinic a specifické přírodní podmínky zaručují vínům jejich plnost a vyšší aromatiku.

Vinařství Josefa Trávníčka a Petra Kořínka se zaměřuje především na typické odrůdy Znojemska – Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský. Daří se zde, ale i dalším odrůdám, jmenovitě Ryzlinku vlašskému, burgundským Pinotům, Tramínu červenému a z červených odrůd především Dornfelderu a Cabernet Moravii.


Více zde

179 Kč
vyprodáno


x