DomůNabídka vín Růžové víno Svatovavřinecké rosé HAN.0094
Svatovavřinecké rosé
Svatovavřinecké rosé Svatovavřinecké rosé Svatovavřinecké rosé
~/getmetafile/ea7dc587-68eb-4996-ae6c-6cf35a58074f/photo.aspx, 1, 1

Svatovavřinecké rosé

Vinařství HANZEL | HAN.0094| Standard  |  polosladké  |  kabinetní | 2015 | 0,75 l | alk: 10 % | zbytkový cukr: 23,6 g/l | kyseliny: 7 g/l
AWC VIENNA 2016 - Silver

Módní, lehké růžové víno se zajímavou barvou světle jahodových tónů. Je osvěžující, příjemně pitelné, se slibnou škálou chutí a vůní. Svatovavřinecké rosé z viniční trati Volné pole se vyznačuje intenzivní vůní malin a lesních jahod, v chuti se projevuje jak výraznější kyselinka, tak příjemně nasládlá chuť rozmačkaných jahod s cukrem a s jogurtem. Rosé podávejte vychlazené na 7 – 9 ºC. Je příjemným společníkem pro odpolední setkání, dá se kombinovat s těstovinovými saláty i grilovanou drůbeži.

Objem 0,75 l
Alkohol 10 %
Zbytkový cukr 23,6 g/l
Kyseliny 7 g/l
ID produktu HAN.0094
Bezcukerný extrakt 22,1 g/l
Cukernatost hroznů 20 °NM
Doba archivace 2 - 3
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány 16.10.2015
Evidenční č.j. 4I1-16/35
Číslo šarže 5515
Vinařská oblast Hostěradice na Moravě
Viniční trať Volné pole

Vinařství HANZEL Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.

Více zde

160 Kč
vyprodáno


x
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.