Svatovavřinecké rosé

Svatovavřinecké rosé

Vinařství HANZEL
HAN.0121  |  polosladké  |  kabinetní | 2016
165 Kč
vyprodáno

Popis produktu

Polosladké růžové víno odrůdy Svatovavřinecké z Vinařství HANZEL oceněné stříbrnou medailí na největší tuzemské soutěži růžových vín JAROVÍN ROSÉ 2017. Módní, lehké růžové víno z malebné viniční trati U sv. Michala má zajímavou barvu květu šípkové růže. Je osvěžující, příjemně pitelné a překvapí ve vůni intenzivními tóny jahod, které v chuti přecházejí do višní či rozmačkaných jemných lesních jahod a malin s jogurtem. Rosé je nejlepší pít mladé a dobře vychlazené. Je příjemným společníkem pro odpolední setkání, dá se kombinovat s těstovinovými saláty i grilovanou drůbeží. Do skleničky můžete přidat nakrájené jahody a snítku stévie.

Vinařství HANZEL

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole.

Vína Vinařství HANZEL jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává našim vínům výjimečný a osobitý charakter.

Novinka: 4x Tramín červený Hanzel DNA

V roce 2017 představilo vinařství Hanzel unikátní sadu čtyř Tramínů. Promítá se do ní práce vinohradníků, sklepmistrů, mistrů bednářů i přírody na samotném jihu Moravy. Tramín z jedné vinice změnil díky čtyřem různým způsobům zrání a práci sklepmistra svou výslednou chuť, vůni i barvu. Více se o celé kolekci dozvíte ZDE.
 

Analytika

Objem
0,75 l
Alkohol
12 %
Zbytkový cukr
26,3 g/l
Kyseliny
7 g/l
ID produktu
HAN.0121
Bezcukerný extrakt
23,8 g/l
Cukernatost hroznů
20 °NM
Doba archivace
2 - 4
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý
Ano
Hrozny sbírány
18.10.2016
Evidenční č.j.
46J1-17/37
Číslo šarže
6416
Vinařská oblast
Olbramovice u Moravského Krumlova
Viniční trať
U sv. Michala
Vinotrh

POTVRZENÍ VĚKU

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.
Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.
ano, bylo
ne, nebylo
Bohužel, k návštěvě těchto stránek musíte mít věk, který odpovídá zákonné věkové hranici pro konzumaci alkoholu.