DomůNabídka vín Růžové víno Zweigeltrebe Rosé KOR.0027
Zweigeltrebe Rosé
Zweigeltrebe Rosé Zweigeltrebe Rosé Zweigeltrebe Rosé
~/getmetafile/3f16e303-a5e4-476d-a6f8-ae9b05031469/photo.aspx, 1, 1

Zweigeltrebe Rosé

Vinařství Trávníček a Kořínek | KOR.0027  |  suché  |  kabinetní | 2015 | 0,75 l | alk: 11 % | zbytkový cukr: 6,8 g/l | kyseliny: 6,8 g/l

Víno ročníku 2015 z "naučné" kolekce Vinařství Kořínek "Pozdravy z národního parku". Vína z této řady se vyznačují především výraznou aromatickou, příjemnou svěžestí a nižším obsahem alkoholu. Vína jsou opatřena originálními edukativními etiketami, ve kterých je kreativně propojena zvířena Národního Parku Podyjí a vína z Vinařství Kořínek. V roce 2015 získali Kořínci za tyto designové etikety prestiží mezinárodní ocenění "Red Dot" a "Pentawards". U Kořínkových Pozdravů si můžete být jisti, že kupujete víno vyráběné s důrazem na jednotlivé odrůdy a polohy vinic, ze kterých hrozny pochází.

Objem 0,75 l
Alkohol 11 %
Zbytkový cukr 6,8 g/l
Kyseliny 6,8 g/l
ID produktu KOR.0027
Bezcukerný extrakt
Cukernatost hroznů
Doba archivace
Podávat vychlazené na
Obsahuje oxid siřičitý Ano
Hrozny sbírány
Evidenční č.j.
Číslo šarže 19/15/ZW
Vinařská oblast Hnanice
Viniční trať Fládnická

Vinařství Trávníček a Kořínek Vinařství Trávníček a Kořínek je vinařstvím, kde víno a jeho krása nejsou
jen pouhou prací, ale je to především srdeční záležitost všech pracovníků našeho vinařství. Osobitý přístup, pečlivost a poctivá práce na vinicích i ve sklepě Vám zaručují neopakovatelný zážitek u sklenky dobrého vína.

Vinohrady Vinařství Trávníček a Kořínek se rozkládají na třech hnanických viničních tratích - Knížecí vrch, Fládnická a U Chlupa - o celkové rozloze 23 hektarů. Všechny vinice jsou obhospodařovány dle zásad integrované produkce.  Poloha vinic a specifické přírodní podmínky zaručují vínům jejich plnost a vyšší aromatiku.

Vinařství Josefa Trávníčka a Petra Kořínka se zaměřuje především na typické odrůdy Znojemska – Veltlínské zelené, Sauvignon a Ryzlink rýnský. Daří se zde, ale i dalším odrůdám, jmenovitě Ryzlinku vlašskému, burgundským Pinotům, Tramínu červenému a z červených odrůd především Dornfelderu a Cabernet Moravii.


Více zde

  • Uživatel Roman Bauer
    Příjemně překvapen, očekával jsem že bude příliš sladké na mne, ale výsledný dojem velmi dobrý, bohaté na chuti i aroma. Jako dárek pro někoho, kdo má rád sladší vína bych ho určitě koupil
179 Kč
vyprodáno


x