
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
polosladké bílé víno odrůdy Pálava, výběr z hroznů, 2025 z Vinařství Mühlberger
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594206590615 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Pálava |
| Typ cukernatosti: | polosladké |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | výběr z hroznů |
| Alkohol: | 11,5 % |
| Zbytkový cukr: | 31,3 g/l |
| Kyseliny: | 5,8 g/l |
| Šarže: | 2508 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 3.10 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 3.90 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 76.18 kcal/100ml, 318.97 kJ/100ml |
