Rulandské modré | πnot noir 2025 | výběr z hroznů | suché

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
červené suché víno odrůdy Rulandské modré, výběr z hroznů, ročník 2025 z vinařství Znovín. Ve vůni najdeme lesní maliny a hořkou čokoládu, v ústech objevíte červené zahradní ovoce a kakao
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595011442304 |
| Druh vína: | červené víno |
| Odrůda: | Rulandské modré |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | výběr z hroznů |
| Alkohol: | 13 % |
| Zbytkový cukr: | 0,1 g/l |
| Kyseliny: | 4,3 g/l |
| Šarže: | 5333 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.00 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 0.80 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 310.74 kJ/100ml, 74.22 kcal/100ml |


Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku.
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.
