Rulandské modré klaret | πnot noir klaret 2025 | pozdní sběr | polosuché

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
polosuché bílé víno odrůdy Rulandské modré ve variantě klaret, pozdní sběr, ročník 2025 z vinařství Znovín. Ve vůni připomíná šťavnaté zahradní ovoce, v chuti s tóny jahod, rynglí a žlutého melounu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595011442229 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Rulandské modré |
| Typ cukernatosti: | polosuché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 12 % |
| Zbytkový cukr: | 10,9 g/l |
| Kyseliny: | 6,2 g/l |
| Šarže: | 5331 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 1.00 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.80 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 307.46 kJ/100ml, 73.43 kcal/100ml |


Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku.
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.
