Rulandské modré rosé | πnot noir rosé 2025 | pozdní sběr | polosuché

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
růžové polosuché víno odrůdy Rulandské modré, pozdní sběr, ročník 2025 z vinařství Znovín. Ve vůni tóny lesních jahod a malin, v chuti smetanová a jahodová marmeláda.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595011442267 |
| Druh vína: | růžové víno |
| Odrůda: | Rulandské modré |
| Typ cukernatosti: | polosuché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 12,5 % |
| Zbytkový cukr: | 13,1 g/l |
| Kyseliny: | 6,5 g/l |
| Šarže: | 5332 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 1.30 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 2.10 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 312.56 kJ/100ml, 74.65 kcal/100ml |


Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku.
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.
