Rulandské šedé | πnot gris 2025 | pozdní sběr | polosuché

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
polosuché bílé víno odrůdy Rulandské šedé v edici πnot gris, ročník 2025, z vinařství Znovín. Plné víno s vůní zahradního a exotického ovoce (broskve a ananas).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595011442205 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Rulandské šedé |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 12,5 % |
| Zbytkový cukr: | 15,7 g/l |
| Kyseliny: | 6,4 g/l |
| Šarže: | 5330 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 1.50 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 2.30 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 315.96 kJ/100ml, 75.46 kcal/100ml |


Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku.
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.
