Rulandské šedé - Šác - 2019 v.h. 2019 | výběr z hroznů | suché
LAHOFER|

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Harmonické, plné víno barvy lipového květu se zlatavými odlesky okouzlí příjemně minerálními až lehce slanými tóny s doteky medu a jemného tabákového kouře. Plné, mohutné tělo tohoto Rulandského šedého, na naše vinařství s nezvykle nízkým zbytkovým cukrem, doprovází hebká, vyrovnaná chuť kandovaného ovoce a sušené hrušky. Kombinovat je můžete s jemnou paštikou z husích jater, telecím na grilu, rybami, korýši nebo drůbeží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílé víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595233005844 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Rulandské šedé |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2019 |
| Jakost: | výběr z hroznů |
| Alkohol: | 13.5 % |
| Zbytkový cukr: | 1.7 g/l |
| Kyseliny: | 5.8 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 22.8 g/l |
| Šarže: | 15919LA |
| Evidenční č.j.: | 67I1-20/31 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Šác |
| Podávat vychlazené na: | 8 - 10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Položka byla vyprodána… | |


Mladé, moderní vinařství inspirované tradičními vinařskými postupy s využitím novodobých výrobních technologií. Jako jeden z největších pěstitelů vinné révy v ČR vyrábí víno výhradně z vlastní suroviny ze Znojemské vinařské podoblasti. Držitel titulu Vinařství roku 2020 a 2021 v kategorii Velké vinařství.
