Ryzlink rýnský - U Hájku 2024 VOC 2024 | VOC Znojmo | polosuché
Typický znojemský rýňák!

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Elegantní ryzlink zlatavé barvy, jehož chuti i vůni dominují tóny čerstvých meruněk. Výraznou ovocnou šťavnatost skvěle doplňuje zbytkový cukr v dokonalé harmonii s pikantní kyselinkou a delším minerálním závěrem. Zráním na lahvi budou v tomto ryzlinku sílit petrolejové tóny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595233010831 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský |
| Typ cukernatosti: | polosuché |
| Ročník: | 2024 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 11.5 % |
| Zbytkový cukr: | 14.7 g/l |
| Cukernatost hroznů: | 21.2 °N |
| Kyseliny: | 6.9 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 24.6 g/l |
| Šarže: | 8724LA |
| Evidenční č.j.: | 25/02/08-25.56 |
| Hrozny sbírány: | 7.10.2024 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | U Hájku |
| Podávat vychlazené na: | 8 - 10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 1.47 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 2.27 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 305.17 kJ/100ml, 72.89 kcal/100ml |


Mladé, moderní vinařství inspirované tradičními vinařskými postupy s využitím novodobých výrobních technologií. Jako jeden z největších pěstitelů vinné révy v ČR vyrábí víno výhradně z vlastní suroviny ze Znojemské vinařské podoblasti. Držitel titulu Vinařství roku 2020 a 2021 v kategorii Velké vinařství.
