
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
suché bílé víno odrůdy Ryzlink rýnský, 2025, VOC z vinařství Víno Vaněk. Minerální a svěží víno s výraznou ovocnou aromatikou (meruňky, citrusy, kdoule) a pikantní kyselinkou. Vyznačuje se lipovými tóny, kořenitostí a často jemným petrolejovým nádechem v dochuti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 2000000004518 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 12,5 % |
| Zbytkový cukr: | 3,6 g/l |
| Kyseliny: | 8,1 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 25,3 g/l |
| Šarže: | 25/RR |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | U sv. Urbana |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.30 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.10 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 71.21 kcal/100ml, 298.16 kJ/100ml |


Rodinné vinařství Jana Vaňka vzniklo v roce 1995.
V současnosti obhospodařuje a zpracovává hrozny z 4,5 ha vlastních vinic, které se nachází ve viničních tratích U sv. Urbana a Dívčí hora.
Filozofií vinařství je skloubit šetrné zpracování hroznů moderními technologiemi s následnou tradiční vinifikací vína a dřevěných sudech.
