
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno odrůdy Ryzlink rýnský, 2025, VOC z vinařství ZNOVÍN. Minerální a svěží víno s výraznou ovocnou aromatikou (meruňky, citrusy, kdoule) a pikantní kyselinkou. Vyznačuje se lipovými tóny, kořenitostí a často jemným petrolejovým nádechem v dochuti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 12,5 % |
| Zbytkový cukr: | 6,5 g/l |
| Kyseliny: | 7,7 g/l |
| Šarže: | 5339 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Dívčí vrch |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.60 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.40 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 72.12 kcal/100ml, 301.96 kJ/100ml |


Vinařství Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství a je největším producentem vína na Znojemsku.
Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi.
