
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Suché bílé víno odrůdy Ryzlink rýnský, 2025, VOC z vinařství VINICE-HNANICE. Minerální a svěží víno s výraznou ovocnou aromatikou (meruňky, citrusy, kdoule) a pikantní kyselinkou. Vyznačuje se lipovými tóny, kořenitostí a často jemným petrolejovým nádechem v dochuti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595614405478 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Alkohol: | 12 % |
| Zbytkový cukr: | 7,2 g/l |
| Kyseliny: | 7,1 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | suché g/l |
| Šarže: | 3394/25 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Staré vinice |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.70 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.50 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 303.66 kJ/100ml, 72.53 kcal/100ml |


Vinařství Vinice Hnanice bylo založeno v roce 2001.
O dva roky později bylo vysazeno prvních 103 hektarů vinic v Hnanicích a tím byla obnovena historie vinařství v obci.
Vinařství hospodaří v Hnanicích na 150 hektarech vlastních mladých vinic v tratích Knížecí vrch, Fládnická, U Chlupa a U Kapličky s odrůdovou skladbou Sauvignon, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Tramín červený, Pálava, Rulandské modré a Zweigeltrebe.
