
Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Polosuché bílé víno odrůdy Ryzlink rýnský, 2025, VOC z vinařství Vinné sklepy Lechovice. Minerální a svěží víno s výraznou ovocnou aromatikou (meruňky, citrusy, kdoule) a pikantní kyselinkou. Vyznačuje se lipovými tóny, kořenitostí a často jemným petrolejovým nádechem v dochuti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594009318706 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | VOC |
| Šarže: | 2598 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | NaN g/100ml |
| Hodnota sachridů: | NaN g/100ml |
| Výživová hodnota: | NaN kJ/100ml, NaN kcal/100ml |


Vinařství vzniklo roku 1993 a navázalo na dlouholetou tradici vinařství v Lechovicích. Zaměřuje se na výrobu kvalitních přírodních vín z hroznů pěstovaných ve vlastních vinicích o rozloze 236 ha. Všechny vinice jsou obhospodařovány podle pravidel integrované produkce, kterou lze označit jako šetrnou k životnímu prostředí.
