Ryzlink rýnský - Volné pole 2022 v.h. 2022 | výběr z hroznů | sladké
LAHOFER představuje vína s novou etiketou!

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Víno intenzivní zlaté barvy a ušlechtilého botrytického aroma medu, rozinek a lipového květu s jemnými tóny včelího vosku a petroleje. Paletu plné chuti doplňují stopy meruňkového kompotu a sladkého koření. Víno drží silná, svěží a šťavnatá kyselinka, která spolu s vysokým extraktem zaručuje potenciál ke zrání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595233009057 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Ryzlink rýnský |
| Typ cukernatosti: | sladké |
| Ročník: | 2022 |
| Jakost: | výběr z hroznů |
| Alkohol: | 10.5 % |
| Zbytkový cukr: | 59.1 g/l |
| Cukernatost hroznů: | 24.2 °N |
| Kyseliny: | 7.8 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 28.7 g/l |
| Šarže: | 8222LA |
| Evidenční č.j.: | 50K1-23/19 |
| Hrozny sbírány: | 22.10.2022 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Volné pole |
| Podávat vychlazené na: | 8 - 10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |


Mladé, moderní vinařství inspirované tradičními vinařskými postupy s využitím novodobých výrobních technologií. Jako jeden z největších pěstitelů vinné révy v ČR vyrábí víno výhradně z vlastní suroviny ze Znojemské vinařské podoblasti. Držitel titulu Vinařství roku 2020 a 2021 v kategorii Velké vinařství.
