Ryzlink vlašský - Vinohrady 2025 p.s. 2025 | pozdní sběr | suché
LAHOFER představuje vína s novou etiketou!

Nejkomplexnější nabídka vín
ze Znojemské vinařské podoblasti

95% vína máme skladem
nákup už od jedné lahve

Více než 800 vín
z více než 30 vinařství

Rychlé a bezpečné dodání
přímo na vaši adresu
Ve vůni tohoto zlatavě zelenkavého vína se mísí aroma slaměnek a lučních květů s jemnými tóny letního ovoce. V ústech vynikne typicky vlašákový ovocnější projev podkreslený šťavnatou kyselinkou. Dlouhotrvající závěr charakterizuje jemná mineralita se stopou bylinek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabídka vín |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595233011210 |
| Druh vína: | bílé víno |
| Odrůda: | Ryzlink vlašský |
| Typ cukernatosti: | suché |
| Ročník: | 2025 |
| Jakost: | pozdní sběr |
| Alkohol: | 12.0 % |
| Zbytkový cukr: | 4.2 g/l |
| Cukernatost hroznů: | 21.4 °N |
| Kyseliny: | 6.4 g/l |
| Bezcukerný extrakt: | 23.9 g/l |
| Šarže: | 6125LA |
| Evidenční č.j.: | 31L1-26/10 |
| Hrozny sbírány: | 9.10.2025 |
| Vinařská oblast: | Morava |
| Viniční trať: | Vinohrady |
| Podávat vychlazené na: | 8 - 10 °C |
| Obsahuje oxid siřičitý: | Ano |
| Objem: | 0,75 l |
| Hodnota cukrů: | 0.42 g/100ml |
| Hodnota sachridů: | 1.22 g/100ml |
| Výživová hodnota: | 298.12 kJ/100ml, 71.20 kcal/100ml |


Mladé, moderní vinařství inspirované tradičními vinařskými postupy s využitím novodobých výrobních technologií. Jako jeden z největších pěstitelů vinné révy v ČR vyrábí víno výhradně z vlastní suroviny ze Znojemské vinařské podoblasti. Držitel titulu Vinařství roku 2020 a 2021 v kategorii Velké vinařství.
